10 تا از بهترین کتاب‌ های بیزینس کوچینگ در 2023

کتاب قدرت یکی بیشتر

کتاب قدرت یکی بیشتر (The Power of One More)  که در ژوئن 2002 توسط Ed Mylett منتشر شد، برای افرادی است که احساس غرق شدن و گیر افتادن در شرایط را دارند، زیرا معتقدند موانع زیادی وجود دارد و آنها باید به اهداف خود برسند.

در این کتاب، او از سی سال دانش خود به عنوان یک کوچ و یک کارآفرین برای ورزشکاران و رهبران تجاری استفاده و استراتژی‌های قدرتمندی را که به شما کمک می‌کند زندگی فوق‌العاده‌ای داشته باشید، ارائه می‌کند.

«قدرت یکی بیشتر» به عنوان یکی از بهترین کتاب‌ های بیزینس کوچینگ،  یک راهنمای جامع برای افرادی است که به دنبال موفقیت، لذت و آرامش بیشتر در زندگی هستند. فرقی نمی کند که مدیر عامل باشید یا صاحب یک کسب و کار کوچک یا حتی پدر و مادر و ورزشکار!

کتاب قدرت یکی بیشتر

کتاب عادت کوچینگ: کمتر بگویید

عادت کوچینگ در سال 2016 منتشر شد و یکی از مفیدترین کتاب‌ های کوچینگ برای کسب و کار است. این راهنما به رهبران آموزش می‌دهد که چگونه کوچینگ را در فعالیت‌های روزمره خود بگنجانند به طوری که در نهایت به طبیعت دوم آنها تبدیل شود. این کتاب به تشریح هفت دسته اساسی سوالات کوچینگ می‌پردازد که هر کدام گفتگوهای عمیقی را ایجاد کرده، منجر به بهبود عملکرد می‌شوند. اگرچه نویسنده، این ایده‌ها را با شواهدی از علم و تجارت تأیید می‌کند، حال و هوای کتاب به سادگی قابل درک و سرگرم‌کننده است. عادت کوچینگ نشان می‌دهد که چگونه می‌توان کوچینگ را به بخشی طبیعی از زندگی روزمره تبدیل کرد و به کارکنان پشتیبانی مداوم داد.

این کتاب به ما می‌آموزد که کمتر، بگوییم، بیشتر بپرسیم و مسیر حرکت خود را به سمت و سوی درست تغییر دهیم. با این کتاب کشف می‌کنید که چگونه با استفاده از سوالات امتحان شده و واقعی که به شما در دستیابی به نتایج دلخواه کمک می‌کند، بیشترین بهره را از هر جلسه کوچینگ ببرید.

کتاب عادت های مربیگری

کتاب دستیابی به پتانسیل واقعی آنها؛ چگونه به پتانسیل خود برسید

دستیابی به پتانسیل واقعی آنها در تاریخ 1 آوریل 2012 توسط چمین منتشر شد. چمین در این کتاب در مورد چگونگی دستکاری افکار ما توسط ده موجود مختلف صحبت می‌کند، موجوداتی که او “خرابکاران” می‌نامد و هر کدام اهداف و دلایل منحصر به فردی برای انجام این کار دارند.

آیا هرگز نمی‌توانید کاری را که می‌خواهید انجام دهید، صرف نظر از ابزاری که برای رسیدن به آن استفاده می‌کنید؟ آیا زمان زیادی را صرف فکر کردن به آنچه فردا ممکن است با خود همراه داشته باشد، می‌گذرانید و شب را بیدار می‌مانید؟ احتمالاً بیشتر به صداهای دلسرد کننده ذهن‌تان توجه کنید تا صداهایی که از شما حمایت می‌کنند.

نویسنده این کتاب و کوچ سابق و مدیرعامل با تجربه، یک کتابچه راهنمای آسان برای افزایش سطح هوش مثبت شما آماده کرده که در نهایت احتمال موفقیت شما را افزایش می‌دهد. بنابراین، آماده باشید که یاد بگیرید چگونه به همه پتانسیل‌هایی که درون‌تان نهفته است دسترسی داشته باشید.

10 خرابکار خودسر، همانطور که از عنوان‌شان پیداست، با تحریف تفکر ما، سلامت روانی‌مان را مختل می‌کنند و در نتیجه، مسئول بخش قابل توجهی از عذاب و اندوهی هستند که در طول زندگی خود تجربه می‌کنیم.

کتاب چگونه زندگی خود را می‌سنجید؟

چگونه زندگی خود را ارزیابی می‌کنید (می‌سنجید)، کتابی که در 10 می ‌2012 منتشر شد، نگاهی قابل تأمل به معنای موفقیت دارد. شروع این کتاب تجزیه و تحلیل معیارهای مختلفی است که می‌توانند برای ارزیابی زندگی‌مان مورد استفاده قرار بگیرند.

کریستنسن یک متفکر کسب و کاری و نویسنده مشهور است که مطالب زیادی در مورد نوآوری تولید کرده و در نگارش چندین کتاب مشارکت داشته است. در بحثی با عنوان «زندگی خود را چگونه می‌سنجید»، او به این موضوع می‌پردازد که چگونه افراد ممکن است با تعریف مجدد موفقیت به عنوان چیزی غیر از انباشت ثروت، زندگی رضایت‌ بخش‌ تری داشته باشند. این کتاب به دلیل ایده‌های تفکر برانگیز آن و همچنین توصیه‌های مفیدی که به افراد در همه سنین ارائه می‌کند، مورد تحسین قرار گرفته است.

کتاب اثر مرکب: آغاز جهشی درآمد

اثر مرکب به عنوان یکی از بهترین کتاب های بیزینس کوچینگ در ابتدا در سال 2010 منتشر شد و رویکرد آن به دست آوردن مزایای عظیم از فعالیت‌های کوچکی است که به نظر می‌رسد اهمیت کمی دارند. قبل از اینکه بتوانید چیزی را تقویت کنید، ابتدا باید آن را بسنجید. همیشه به یاد داشته باشید که مسئول صد در صدی همه چیز در زندگی‌تان، خودتان هستید.

محتوای کتاب، از نام آن تقریبا پیداست. این کتاب در مورد ایجاد تغییرات ظریف در زندگی است که آهسته آهسته و روی هم می‌توانند به طور قابل توجهی بر کیفیت زندگی شما تاثیر بگذارند. هر کسی که به دنبال انگیزه ای برای تغییر رفتار خود است، باید این کتاب را بخواند، زیرا کتاب فوق العاده ای است.

کتاب اثر مرکب

کتاب راز استعداد: بزرگی زاده نمی‌شود، رشد می‌کند

راز استعداد که در آوریل 2009 منتشر شد، عواملی را که باعث پرورش و تسریع رشد می‌شوند، تجزیه و تحلیل می‌کند. دنیل کویل از یک روش روزنامه نگاری برای بررسی تعداد کمی از “منابع استعداد” در سراسر جهان استفاده می‌کند. او سپس محیط‌ها را بررسی می‌کند تا گرایشات و کیفیت‌هایی را که به درخشش در مکان‌های خاص کمک می‌کنند، شناسایی کند.

تمرین عمیق، جرقه اشتیاق و کوچینگ سه متغیر اصلی هستند که در این کتاب برای رشد استعدادهای خارق‌العاده ضرورت دارند. این کتاب همچنین به رهبران نشان می‌دهد که چگونه این شرایط را تقویت کنند. مثال‌ها و توصیه‌هایی که کویل ارائه می‌کند توسط حقایق علمی، به‌ویژه تحقیقات علوم اعصاب پشتیبانی می‌شوند. راز استعداد، یک راهنمای عالی است که می‌تواند برای بهبود نیروی کار سازمان و ایجاد فضایی مناسب برای آموزش استفاده شود.

کتاب راز استعداد

کتاب او مانند یک رئیس فکر می‌کند

او مانند یک رئیس فکر می‌کند، که در 21 ژوئیه 2021 منتشر شد، یک مقدمه فوق العاده برای رهبران مشتاق و یک محتوای مفید برای مدیران باتجربه است. این کتاب از دیدگاه یک زن نوشته شده و در مورد این است که چگونه رهبران زن از همتایان مردشان متمایز هستند. در واقع کتاب بر موانع منحصر به فردی تاکید دارد که زنان در رهبری باید بر آنها غلبه کنند.

وقتی صحبت از رهبری کسب و کار به میان می‌آید، زنان ویژگی‌های خاصی را روی میز می‌آورند. به عنوان مثال، زنان معمولاً نسبت به همتایان مرد خود در محل کار، با ملاحظه‌ترند و همکاری بیشتری دارند. 43 درصد از مدیران زن، در مقایسه با همتایان مرد خود، محیط کاری دلپذیرتر و امن‌تری را خلق می‌کنند. علاوه بر این، زنان بیشتر به جزئیات توجه می‌کنند، راه حل‌های جدیدی برای مشکلات ایجاد می‌کنند و به غرایز درونی خود تکیه می‌کنند. این ویژگی‌ها به زنان کمک می‌کند تا در محیط کار موفق شوند و اثری ماندگار از خود به جای بگذارند.

با این وجود، زنان در محیط کار با موانع متعددی روبرو هستند که پیشرفت حرفه و موفقیت را برای آنها دشوارتر می‌کند. به عنوان مثال، زنان حرفه ای هنوز با موانعی مانند عزت نفس پایین و اضطراب در مورد طرد اجتماعی روبرو هستند.

کتاب سخنی از کوچینگ

کتاب سخنی از کوچینگ یا The Word on Coaching در 21 اکتبر منتشر شد. این کتاب چند سوال از خوانندگان می‌پرسد: آیا به نتایج لازم دست می‌یابید؟ آیا محیطی ایجاد کرده‌اید که دیگران احساس کنند مورد احترام و مبتکرند و امنیت دارند؟ آیا اگر اداره را ترک کنید، باز هم کارتان با استاندارد بالایی انجام می‌شود؟ رسیدن به این سطح مستلزم کسب مهارت‌های یک کوچ است.

ما می‌دانیم که رهبری می‌تواند چالش برانگیز باشد. همچنین مطلعیم که کوچینگ مفید خواهد بود. سه کوچ موجود در این کتاب از تجربه چندین ساله رهبری و توسعه کوچینگ خود می‌گویند. کتاب را کلمه به کلمه ببلعید تا زمانی که تمام شود. با این کتاب می‌توانید به تخصص و تجربه سه کوچ بسیار موفق دست پیدا کنید.

کتاب صدای آرام، رهبر بی باک: 10 اصل

این کتاب که یکی از بهترین کتاب های بیزینس کوچینگ است، در 27 اکتبر 2021 منتشر شد تا افراد درونگرا را به سمت صنعت کسب و کار هدایت کند. افراد درون گرا فاقد قدرت هستند و برای رهبری بیش از حد ساکتند.

وقتی یک فرد درونگرا را در نظر می‌گیرید، چه نوع شخصیتی به ذهنتان می‌رسد؟ وقتی به یک رهبر فکر می‌کنید، چه نوع آدمی به ذهن شما می‌رسد؟ به ندرت این دو کلمه با هم استفاده می‌شوند. افراد دارای شخصیت درونگرا اغلب توسط جامعه به عنوان یکی از موارد زیر توصیف می‌شوند: ساکت، خجالتی، خوددار یا ترسو. رهبران به عنوان افرادی نیرومند، مشتاق، برونگرا و جاه طلب شناخته می‌شوند.

اما اگر جامعه کاملا در اشتباه باشد چه؟ کتاب Quiet Voice Fearless Leader برای رد این تصور غلط رایج که درونگراها نمی توانند رهبران موثری باشند نگارش شده است. این کتاب نه تنها این تصور غلط را از بین می‌برد، بلکه استدلال می‌کند که یک درونگرا اغلب بهترین نوع رهبر است.

اگر تا به حال به توانایی‌های خود شک کرده‌اید یا فکر کرده‌اید که برای موفقیت نیاز به رفتارهای بیرونی دارید، این کتاب برای شما نوشته شده است. زمان آن فرا رسیده که رهبر درون‌تان را آزاد کنید زیرا در واقع درونگرایی یک نقطه قوت است.

کتاب صدای آرام، رهبر بی باک

کتاب فروشِ افزایش قیمت: راهنمای نهایی B2B

این کتاب در 7 ژوئن 2022 منتشر شد و راهنمای گام به گام برای مدیریت بزرگترین پتانسیل کسب و کارهای B2B برای گسترش و افزایش سود است.

اجرای افزایش قیمت بدون از دست دادن مشتریان مزایای مالی بسیار زیادی دارد! کمپین‌های استراتژیک افزایش قیمت نسبت به جذب مشتری جدید تأثیر بسیار بیشتری بر درآمد و تولید سود دارند.

موضوع این است که اقدامات برای افزایش قیمت‌ها، رعب و وحشت زیادی را در دل فروشندگان و تیم‌های فروش ایجاد می‌کند. فروشندگان از افزایش قیمت می‌ترسند زیرا نگران هستند که انجام این کار منجر به کاهش حجم فروش یا ایجاد فرصت بیشتر برای رقبا شود.

جب بلونت، کوچ فروش مشهور، ایده‌ها، تکنیک‌ها، تاکتیک‌ها و چارچوب‌هایی را به اشتراک می‌گذارد که شما را قادر می‌سازد تا با موفقیت طرح‌های افزایش قیمت را در فروش افزایش قیمت اجرا کنید. این کتاب جامع به شما در هر مرحله از قیف بازاریابی افزایش قیمت کمک می‌کند.

جمع‌بندی

به این فکر کنید که به عنوان کوچ در چه مرحله ای از رشد قرار دارید و تصمیم بگیرید که کدام یک از این کتاب‌ها برای شما جذاب‌تر و کمک‌کننده‌تر است. این کتاب‌ها برای کوچ‌های جدید عالی هستند، زیرا اصول اولیه این حرفه را پوشش می‌دهند، اما ممکن است به مدیران باتجربه نیز کمک کنند تا تکنیک‌های کوچینگ و نتایجی را که به دست می‌آورند بهبود بخشند.

جدیدترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *