همکاران

من

meisam-khademi

میثم خادمی

منتورینگ مدیران کسب و کار

میثم خادمی متولد سال 1370، فارغ التحصیل مهندسی عمران(دانشگاه سراسری تبریز) و دارای دکترای کسب و کار می باشد.
از ابتدای دهه 90 با اوج گیری تاسیس شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در حوزه تجهیز و راه اندازی فروشگاه شروع به فعالیت نمود و در ادامه، فعالیت خود را با گذراندن دوره های تخصصی و راه اندازی کارخانه تولید تجهیزات فروشگاهی و تجربه سمت های گوناگون در یک کارخانه تولیدی ادامه داد.
و در نهایت هم بنیان گذاران و رئیس هیئت مدیره 4 شرکت فعال در حوزه های تولیدی(تجهیزات فروشگاهی)،بازرگانی(تهویه و تبرید)،خدماتی(تعمیر و نگهداری فروشگاه های زنجیره ای کشور) و مشاوره(مارکتینگ) علاقه مند به سیستم سازی، (هوش تجاری)bi می باشد.
میثم علاقه مند به توسعه فردی و مارکتینگ نیز بوده مطالعه از کارهای هر روزه او می باشد.
میثم معتقد است که تجربه ها و چالش های امروزش می تواند برای مدیران کسب و کار کارآمد باشد و تصمیم دارد در کنار مدیریت شرکت های خود با ارائه خدمات مشاوره با رویکرد سیستم سازی و توسعه استراتژیک به اکوسیستم کسب و کار خدمت نماید.

somayegharloghi

سمیه قارلقی

کوچ سازمانی

سمیه قارلقی متولد1360 و کارشناس آموزش زبان هستند. چندین سال تجربه آموزش زبان در حوزه کودکان را داشته و در حال حاضر در یک شرکت ساخت و ساز ساختمان مشغول به کار میباشد. از اواسط سال 1397 با کوچینگ آشنا و در حال حاضر دانشجوی دوره حرفه ای PCC و همچنین عضو ICF انگلستان (فدراسیون بین المللی کوچینگ فارسی) هستند.
تمرکز اصلی زندگی خود را بر مبنای رشد، تغییر، یادگیری، آموزش و کمک به بانوان و بویژه دختران جوان قرار داده امیدوار هستند در سفر کوچینگ به افراد مختلف برای بهتر زیستن و انتخاب درست و در نهایت بهره مندی از تمامی پتانسیل های نهفته در وجودشان کمک نمایند تا با حس رضایت بیشتر مسیر زندگی را هر چه سبزتر ادامه دهند.

C81E7380-0570-48BA-93FF-D373E76C3DAA (2)

حمیدرضا خضرائی

کوچ سازمانی

حمیدرضا خضرائی 31 ساله ساکن مشهد.مهندس کامپیوتر ، کارشناس ارشد مدیریت رسانه اواسط ارشد،متوجه شدند علاقه ی شدیدی به علوم عقلی مثل فلسفه و خودشناسی دارند، افسوس خوردند که چرا این علاقه رو در 24 سالگی باید ببینند، یا شاید قبلا دیده بودند ولی جرئت مواجهه با آن را نداشتند…
از همان زمان شروع کردند، سالها در زمینه فلسفه و خودشناسی مطالعه کردند و در نهایت با کوچینگ آشنا شدند، مهارتی که دنبالش بودند، مهارتی که آدم ها را با توجه به ویژگی هایشان منحصر به فرد نگاه میکند و یک نسخه ی واحد برای همه شان ندارد!
در حال حاضر دانشجوی دوره حرفه ای کوچینگ PCC و عضو ICF فدراسیون بین المللی کوچینگ هستند.
کوچینگ برای حمیدرضا یک تجربه ی بی نظیر از کشف و تماشای آدم هاست…
شاید بتوان گفت این بزرگترین هدیه ای است که میتواند به دیگران بدهد، تصویری شفاف از خواسته هایشان، نقاط قوت شان و همراهی آنها در مسیر پیش رویشان.

havarezaeian

 حوا رضائيان

کوچ توسعه فردی

 حوا رضائيان متولد سال 1359 و دانش آموخته رشته ميكروبيولوژى كه فعاليت كارى خود را از دوره دانشجويى با عنوان سردبير و مدير اجرائى دو هفته نامه نيمكت شروع و به عنوان نماينده مديرعامل در انتشارات بين المللى گاج ادامه داد.
سابقه تاليف بيش از 4 عنوان كتاب كمك آموزشى از جمله دفتربرنامه ريزى”تاكتيك” را دارند.
از آنجايى كه در مسير كار مديريت در انتشارات به برندينگ علاقه مند شدند و چند ساليست در قالب مجموعه “برندت” با شعار برندت را سودآور كن. تركيبي از خدمات برندينگ، ديجيتال ماركتينگ و مديريت محصول را به مشتريان ارائه مى كنند.
از آنجايى كه به روانشناسى، مديريت و توسعه فردى علاقه داشتند و در سال 1395 با كوچينگ آشنا و به اين حوزه علاقه مند شدند و اكنون در حال گذراندن دوره حرفه اى كوچينگ در آكادمى FCA انگلستان هستند.
دوست دارند هميشه روي پيشرفت معنوى و مادى خودشان و ديگران كار كنند. در همين راستا بخشى از فعاليتشان در زمينه آموزش سلف كوچينگ براى توسعه فردى و رشد معنوى پيش خواهد رفت و قسمت ديگر آن در رابطه با برندينگ و سودآوري. حوا بر اين باور است كه هر كسي مي تواند با تكيه به نقاط قوتش براى خود برندى سودآور ايجاد كند تا او را به قله ثروت برساند.

saed