درباره

من

درباره

من

سید سعید حسینی فرد

درباره سعید حسینی

من سعید حسینی فرد متولد ۱۳۷۱، کوچ مدیران کسب و کار و هم بنیان‌گذار گروه صنعتی دی هستم.

همراه با شروع کسب و کارهایم متوجه شدم که توسعه یک کسب و کار کامل به توسعه فردی رهبر و مدیر کسب و کار وصل است و رهبر ناخودآگاه از روح خود در کالبد کسب و کار می‌دمد. هرچه که در مسیر خودشناسی و خودآگاهی ورزیدم و یاد گرفتم کیفیت بالاتری از زندگی و کسب و کار را تجربه کردم. بعد از چند سال در مسیر خودشناسی بودن در یک نقطه‌ای شوق و کششی شدید به کمک به دیگران در نقش مشاور پیدا کردم اما هیچ وقت نمی‌توانستم بودن در نقش یک مشاور فردی را با مسئولیت و ریسک‌هایی که دارد بپذیرم. در واقع در جهان نسبی مطلق تفکر دادن برایم سخت بود که شروع به تحقیق در مورد سیستم‌های گفتگوی دو نفره کردم تا به کوچینگ رسیدم. آشنایی با کوچینگ نوری بود در دل تاریکی شب خواستی بود که مدت زیادی در پی آن بودم.مسیرم را با شروع دوره های کوچینگ در FCA (آکادمی کوچینگ فارسی زبانان) آغاز کردم.پس از یادگیری مهارت های کوچینگ و گذراندن دوره ی کارآموزی و کارکردن با طیف متنوعی از مراجعان متوجه شدم با توجه به تجربه زیسته ام در راه اندازی و مدیریت کسب و کار بهترین جایی که میتوانم به مراجعانم خدمات کوچینگ ارئه کنم،ارئه خدمات کوچینگ مدیران کسب و کار می باشد.

سید سعید حسینی فرد - FCA
سرتیفکیت سعید حسینی فرد
حسینی فرد مدرک کوچینگ 02
حسینی فرد مدرک کوچینگ 01

معرفی کسب و کارهای من

شکل گیری ایده هلدینگ دی، ازآنجایی شکل گرفت که سه همراه و همکار قدیمی با تجارب پیشین خود،تصمیم به راه اندازی خط تولید تجهیزات فروشگاهی گرفتند و هر روز با خلاقیتی نو به این برند اعتبار بخشیدند.

سال 1397 این ایده پر فکر و هوشمندانه به عرصه اجرا نشست و با توجه به اینکه یکی از اهداف گروه دی، به روز بودن است نام گروه صنعتی را دی نهادند و شعار برند ما که انتخابی با دست باز است نمایانگر آزادی عمل در انتخاب مشتری می باشد زیرا تلاش کرده ایم تا تمامی سلایق را از طراحی تا اجرای پروژه، از طرح و مدل گرفته تا انتخاب رنگ، به انتخاب مشتری احترام بگذاریم و اجرا نماییم تا بتوانیم به درستی به شعاربرندمان پایبند باشیم.

 و حالا پس از فراز و نشیب های بسیار، و گذر از دریای طوفان خیز برآنیم که امروز سُکان رها کنیم تا شادی هویت بخشی برندمان را باهم جشن بگیریم و بر ساحل خیال بنویسیم بر اثرِ صبر، نوبت ظفر آید…

از همان ابتدای راه، در مسیر ایده پردازی و اجرای پروژه گروه صنعتی دی رویایی را تصور کردیم و برای تحقق این مهم تلاش نموده و صبر پیشه کرده ایم و اکنون می توان با یقین بگوییم، ما امروز در وصال با رویاهایمان زندگی می کنیم. و با باور قلبی و همت راسخِ هم تیمی های وفادار می گوییم در تیم ما عشق رمز پیروزی ست.

گروه صنعتی دی کمپانی

دی کول در میان شلوغی و هرج و مرج موجود در صنعت تبرید و سرمایش، با تفکر بالنده متولد شد تا بتواند به عنوان شرکت بازرگانی تاثیرگذار در این صنعت، روشی نو در خرید و فروش و مشاوره ارائه نماید و به عنوان اولین شرکت بازرگانی که توانست، از پتانسیل بالای وب و دنیای دیجیتال جهت دستیابی به اهداف بازاریابی و برندینگ خود استفاده نماید و به عنوان یک پیشرو در زمینه معرفی و برندسازیمحصولات و خدمات در این حوزه فعالیت خود را آغاز نماید.

دی کول با نگرشی نوآورانه و خلاقانه به دنبال ارائه خدماتی است که موجب آسودگی و آرامش ذهن خریدار چه از نظر قیمت و چه از نظر کیفیت می شودو همچنین دی کول سعی نموده است در تعریف استراتژی های بازاریابی خود، خود را در درجه اول دوست مشتری بداند و در جهت دست یابی به بهترین محصولات و خدمات با مشاوره های دلسوزانه راهنمایی نماید.دی کول، چشم به فردایی بزرگ دوخته است تا با تکمیل نیروهای انسانی متخصص خود، بتواند خلاهای موجود در بازار را پوشش دهد و خود را به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده و صادر کننده محصولات تبریدی در بازارهای بین المللی معرفی نماید. این چیزی است که به آن باور داریم و برای آن برنامه ای مدون و کارامد تهیه نموده ایم.

شرکت پیشگامان سرویس آرمان با نام تجاری ویکی سرویس با استفاده از بیش از یک دهه تجربه مدیران خود در زمینه تجهیزات فروشگاهی و صنایع برودتی  با هدف کاهش هزینه های راه‌اندازی و نگهداری فروشگاه‌های خرده فروشی بنا نهاده شده است.

ویکی سرویس برای رسیدن به اهداف فوق با بهره گیری از تجربه فنی مدیران خود اقدام به راه اندازی خط بازسازی و اورهال یخچال های فروشگاهی و صنعتی نموده است. با توجه به کاهش هزینه ها در کنار گارانتی مجدد محصول، توانسته ایم در کنار کمک به صنعت خرده فروشی کشور، در حفاظت از محیط زیست نیز پیش قدم باشیم.

بدیهی می باشد که خرید تجهیزات فروشگاهی اورهال شده میتواند از نظر اقتصادی به سود و رشد کسب و کارهای بزرگ و کوچک کمک نماید.

همچنین با بهره گیری از دانش فنی در کنار کارشناسان مجرب توانسته ایم در حوزه تعمیرات تخصصی و سرویس دوره ای انواع یخچال های صنعتی در سراسر کشور گامی موثر برداریم.

گروه مشاوران جامک

سه شرکت این مجموعه واحدهای بازاریابی وفروش مجزا و مستقلی از هم داشتند که بعد از تصمیم گیری درمورد مدیریت یکپارچه ی واحدهای مارکتینگ سه شرکت ایده جدیدترین عضو مجموعه ی هلدینگ دی از زمستان 1401 آغاز شد.

آرکانو تجهیز

شرکت آرکانو تجهیز در سال 1402 به عنوان زیر مجموعه ای از هلدینگ دی با هدف کاهش هزینه های راه اندازی و نگهداری فروشگاه های خرده فروشی تاسیس شد.
این شرکت برای رسیدن به این هدف با بهره گیری از تجهیزات دست دوم و بازسازی و اوورهال آنها کمک شایانی به صنعت خرده فروشی کشور و همچنین حفاظت از محیط زیست کرده است.
پرهزینه ترین و مهمترین تجهیزات فروشگاهی،یخچال و فریزر هستند که این شرکت با استفاده از کارکنان مجرب و استفاده از تکنولوژی روز دنیا به بازسازی و نوسازی یخچال های کارکرده می پردازد.

کسب و کارهایی که مشاور آن‌ها بوده‌ام

c2
saed