مربیگری برای عملکرد بهتر

معرفی کتاب | مربیگری برای عملکرد بهتر

کتاب مربیگری برای عملکرد بهتر 
نویسنده : سر جان ویتمور 
مترجم : سید پیمان رحیمی نژاد-توحیدعلیپور 
انتشارات : انتشارات ابوعطا 
تعداد صفحات : ۱۵۲ صفحه 

این کتاب بیش از 500000 نسخه فروخته شده است. این نسخه جدید عمده کاملا اصلاح شده و با مطالب جدید در مورد مدریت در یک وضعیت بحرانی و رهبری برای یک آینده دشوار است.

به نوعی باید گفت که کتاب “مربیگری برای عملکرد بهتر” کتاب مقدس صنعت است و بسیاری از مدیران بر اساس آن توانسته اند در زمینه کاری خود موفقیت هایی را بدست آورند.

این نسخه جدید به طور واضح توضیح می دهد که شما به عنوان مدیر چگونه می توانید گره های کار را شناسایی کنید، به لحاظ ذهنی افراد را آماده کنید تا که در نهایت بتوانید از بیشترین پتانسیل هر فرد را برای هر کار بخصوص بهره برداری کنید.

کتاب مربیگری برای عملکرد بهتر حاوی مدل معروف GROW (اهداف ، واقعیت ، گزینه ها ، اراده) است که اکنون به عنوان پایه ای برای مربیان حرفه ای ارائه شده است.

این کتاب واضح ، موجز ، کاربردی و خواننده پسند است. این یک راهنمای مربیگری است فوق العاده است.
امروزه سوالات جدید مربیگری و فصل های تازه ای در مورد هوش هیجانی و رهبری با عملکرد بالا وجود دارد. سر جان ویتمور در این کتاب به این سوالات جواب می دهد.

ویتمور همچنین آینده مربیگری و نقش آن در تحول در یادگیری و روابط محیط کار را توضیح می دهد. و در نهایت به این مساله می پردازد که مربیگری چگونه می تواند در یک بحران کمک کند.

  • فصل1: اصول مربیگری
  • فصل2: تمرین مربیگری
  • فصل3: رهبری برای کارایی بالا
  • فصل4: تحول از طریق مربیگری فرافردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *